درباره ما

انستیتو عکاسی و فیلمبرداری ویولت متخصص در عکاسی نوزاد، مادر و کودک با چندین سال سابقه درخشان، با کادری مجرب و متعهد مفتخر است که در طی این چند سال ثبت کننده لحظات ارزشمند کودک یا نوزاد شما بوده است.

عکاسی با ما یک فرصت برای ثبت یک تجربه تکرار نشدنی در طول عمر است. تجربه ای که بصورت شتابزده در حال گذر است و ما می خواهیم این خاطره ارزشمند را برای شما بصورت یک اثر هنری ملموس در آوریم.

در این جا می خواهیم فضایی را فراهم کنیم تا به شما کمک کنیم راحت تر تصمیم بگیرید با ما بیشتر آشنا شوید و بدانید که همزمان با مراحل رشد نوزاد یا کودک خود چه زمانهایی را می توانید به بهترین نحو برای عکاسی از آنها در نظر بگیرید.

برای اطلاع بیشتر در ان مورد به صفحه مورد نظر برای هر مرحله سنی کودک سری بزنید و ببینید که در طول مراحل عکاسی از کودک شما چه اتفاقاتی می افتد و شرایط عکاسی در هر فضایی به چه صورت است.

ما میدانیم که عکاسی از نوزاد و کودک  و خانواده نیاز ها و بودجه های مختلفی دارد. بنابراین سعی کرده ایم که در قسمت سرمایه گذاری به شما کمک کنیم تا مطمئن شوید ما می توانیم با یک جلسه حضوری یا غیر حضوری شرایطی را متناسب بودجه شما فراهم کنیم. به هر حال این یک سرمایه گذاری مهم است که شما برای سالها از آن لذت خواهید برد.

در پایان تقاضا داریم به بخش نظران و دیدگاههای شما بروید و با ثبت نظرات و پیشنهادات خود به ما کمک کنید تا بتوانیم ایده های بهتری از نیاز های شما بدست آوریم.